ObrazŹródło: http://webbite.pl
W ostatnich miesiącach miałem dość niewiele czasu na tworzenie tekstów do sprzedaży na serwisach takich jak Giełda Tekstów czy Textmarket. Jednak nie spowodowało to drastycznego spadku zakupów moich artykułów!

Pisane w poprzednim czasie artykuły w dalszym ciągu znajdują się w sprzedaży - aktualnie jest to po około 50 artykułów na każdym z serwisów i ich liczba ostatnio znacząco się zmniejszyła, dzięki zakupom. W tym czasie na konta w obu serwisach trafiło kilkaset złotych, z czego zdecydowana większość na konto w serwisie Textmarket (znajdowały się tam z reguły teksty lepszej jakości).

W najbliższym czasie muszę znaleźć kilka wieczorów na przygotowanie dodatkowych tekstów, by umieścić je znów w serwisach. Dzięki temu w kolejnych miesiącach znów będą się pojawiały przychody. Moim marzeniem byłoby posiadanie po 1000 tekstów na każdym z serwisów - zakładając średnią cenę tekstu na 15 złotych i sprzedaż 200 artykułów miesięcznie, dawałoby to 3000 złotych dochodu przed opodatkowaniem. Czy marzenie się spełni? Będzie trudno, ale marzyć trzeba. Póki co wykonanie jest w około 5%.

 


04/07/2014 1:26am

A jak głupi wrzucam teksty w cenie 1.49 zł za jednego precla :D

ReplyLeave a Reply.