PictureŹródło: bubblews.com
Od jakiegoś czasu niestety mam zbyt mało wolnego czasu, by do serwisu Textmarket dodawać satysfakcjonującą mnie liczbę tekstów. Z tego też powodu systematycznie zmniejsza się ilość posiadanych przeze mnie tekstów dostępnych na giełdzie. Jednak jak się okazuje, moje dochody cały czas pojawiają się - może nie na tak wysokim poziomie jakiego bym chciał, ale stabilnie sprzedaje się co najmniej kilka tekstów miesięcznie. To zaś sprawia, że konto w serwisie Textmarket systematycznie puchnie zbliżając się do kolejnej wypłaty.

Moja współpraca z tym serwisem trwa już bardzo długo i udało mi się zlecić kilka wypłat. Szczególnie cieszy mnie więc sytuacja, kiedy to niesprzedane do tej pory teksty znajdują nabywców. Wyobraźmy sobie, że w ciągu kilku dni wolnego czasu (na przykład długi weekend) jesteśmy w stanie napisać kilkadziesiąt tekstów, każdy o wartości kilkunastu złotych. Choć pieniędzy tych nie zarobimy od razu w gotówce, to jednak będą spływały do nas systematycznie, co jakiś czas się sprzedając. Jeśli nawet w ciągu roku znajdziemy tylko kilka okazji do napisania większej ilości tekstów, to Textmarket jest w stanie zapewnić nam od kilkuset do kilku tysięcy złotych w ciągu całego roku. Dla części osób będzie to niewielka kwota, dla innych zaś zdecydowanie warta zainteresowania.

Pisanie tekstów raz na jakiś czas ma też inną zaletę - nie męczy i nie niszczy kreatywności. O wiele trudniej tworzyć 10 artykułów każdego dnia, przez 20 dni w miesiącu niż 10 artykułów dziennie przez 2 dni w miesiącu. Ale pamiętajcie - dwa dni w miesiącu po 10 artykułów to aż 240 tekstów rocznie! Zakładając, że jeden kosztowałby 15 złotych to wychodzi kwota 3600 złotych. Czyli całkiem niezłe wakacje. Jeśli więc masz kilka wolnych chwil, to zamiast oglądać powtórkę serialu - spróbuj własnych sił pisząc teksty i sprzedając je za pośrednictwem giełdy tekstów Textmarket. Warto, nawet jeśli nie pisze się systematycznie.

 


04/07/2014 1:25am

O to właśnie chodzi! Systematyczność pozwala nam osiągać regularne dochody, nie wystarczy napisać raz kilku tekstów i liczyć na cuda.

ReplyLeave a Reply.