PictureŹródło: fanpop.com
Osoby początkujące w pisaniu artykułów do serwisu Textmarket czy też na Giełdę Tekstów często po jakimś czasie mają problemy z pomysłami na pisanie tekstów. O czym więc powinniśmy tworzyć artykuły tak, by sprzedawały się one bardzo dobrze, a jednocześnie by były łatwe w przygotowaniu?

Zdecydowanie najważniejszym elementem muszą być nasze zainteresowania. Jeśli interesują nas na przykład monety, to pisanie artykułów na sprzedaż możemy zmieścić w kilku dziedzinach: spędzanie wolnego czasu (hobby), sposób na zarabianie pieniędzy (handel monetami), sposób na inwestowanie pieniędzy (spekulowanie) i wiele innych. Wbrew pozorom każde zainteresowania to co najmniej kilkadziesiąt, jeśli nie kilkaset ciekawych tekstów, które możemy sprzedać na Giełdzie Tekstów lub w serwisie Textmarket.

Innym sposobem na pomysły jest czerpanie ich z życia codziennego. Jeśli kupujemy lodówkę, możemy przygotować artykuł o klasach lodówek ze względu na pobór prądu. Przesadzaliśmy kwiaty w domu? Artykuł o tym może zainteresować wiele osób. Spędziliśmy wakacje w Grecji? To nie tylko ciekawy temat, ale również łatwy do sprzedania artykuł.

Textmarket i Giełda Tekstów dają wiele możliwości, musimy tylko z nich skorzystać. Nawet jeden artykuł dodany każdego dnia może przerodzić się w kilkadziesiąt do kilkuset złotych dodatkowych zarobków miesięcznie. A wszystko to dzięki naszym zainteresowaniom czy po prostu przekazywaniu wiedzy, którą samodzielnie dopiero co zdobyliśmy.
 

Leave a Reply.